Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-12-11 odsłon: 376        
Radośnie i klimatycznie na Rynku
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Jarmark „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” przyciągnął na Rynek Staromiejski mnóstwo mieszkańców spragnionych świątecznej atmosfery i pragnących skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Była to już trzecia edycja imprezy, na którą mieszkańców zaprosił Prezydent Stargardu. Tym razem odbyła się na Starówce. Pomimo nieprzychylnej, wilgotnej pogody przez płytę Rynku Staromiejskiego przewinęło się kilka tysięcy osób. Nikt się nie nudził. Na scenie wciąż odbywały się występy zespołów, chórów, wokalistów, a także inscenizacje historii mikołajkowo-bożonarodzeniowych.


Organizatorzy – Stargardzkie Centrum Kultury i Urząd Miejski – zadbali o wszystko. Był jemiołowy zakątek, czyli miejsce na zawsze udane zdjęcie, były wyroby rękodzielnicze twórców z powiatu stargardzkiego, które mogłyby przyozdobić każdy świąteczny stół i mieszkanie, były też konkursy z prezentami, a także punkt nadawczy okolicznościowych kartek do Świętego Mikołaja. Ten, kto zmarzł mógł ogrzać się przy koksownikach, a kto poczuł głód mógł pojeść pierogów z czerwonym barszczem.

Punktualnie o 16.00 na scenie pojawiła się wiceprezydent Ewa Sowa, która złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia i zapaliła niesamowite ozdoby świąteczne rozmieszczone na Rynku Staromiejskim, w tym 10-metrową, niesamowitą białą choinę. Tegoroczne iluminacje naprawdę zapierają dech w piersiach.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Wierzbnie
 
TREKKING DAMSKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia