Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-30 odsłon: 559        
Robocze spotkania Stargard - Niemcy
fot. stargard.pl
Spotkania z przedstawicielami Stralsundu oraz Bernau i Neubrandenburga dotyczące współpracy zagranicznej w ramach realizowanych wspólnych projektów odbyły się w tym tygodniu w Stargardzie.
- Jest mi niezmiernie miło, gdy widzę jak dynamicznie rozwija się nasza polsko-niemiecka współpraca. Jej efektem są już wspólnie zrealizowane projekty z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, warto tu przywołać choćby te dotyczące Bramy Wałowej czy Bastei. Przed nami kolejne wyzwania i ciekawe projekty z zakresu kultury, sportu jak i turystyki. Jestem przekonany, że i te wspólne propozycje zakończą się sukcesem patrząc przez pryzmat pracy zespołowej i zaangażowania obu stron przy ich tworzeniu – powiedział prezydent Rafał Zając.
Miasto Stralsund reprezentował nadburmistrz Alexander Badrow, a także dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Promocji i Współpracy Zagranicznej - Steffi Behrendt. Z Bernau obecni byli dyrektor Wydziału Kultury – Christian Schwerdtner oraz pełnomocnik burmistrza ds. kultury – Franziska Radom. Natomiast z Neubrandenburga do Stargardu przybyli zastępca nadburmistrza Peter Modemann. Z gośćmi spotkali się prezydent Rafał Zając i jego zastępczyni Ewa Sowa, a także

Głównym celem wizyt było przedstawienie planów projektowych na 2018 rok w ramach polsko-niemieckiej współpracy oraz prezentacja nowych pomysłów do realizacji. W trakcie obu wizyt nasi goście mieli okazję zwiedzić miasto i zobaczyć m.in.: Basteję, Bramę Wałową, Pyrzycką, Galerię w Ratuszu, Centrum Informacji Turystycznej oraz wiele innych atrakcji, które mamy do zaoferowania.

źródło: stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2017-12-05 04:41:52
to sie nazywa kolaboracja wy folksdojcze.
Oceń post: +0 / -2
admin
2017-12-05 06:39:39
O rany co za głupi post. Nie kasuję aby wszyscy widzieli małość piszącego.
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dwa pokoje na Chopina
 
KACPER sandał damski

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia