Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-01-10 odsłon: 740        
Rzecznik Praw Obywatelskich czeka na Twoje zaproszenie!
fot. Listy od internautów
Z Nowym Rokiem nowym krokiem. Działasz społecznie? Robisz coś dla innych? Rzecznik Praw Obywatelskich czeka na Twoje zaproszenie!
Szanowni Państwo

W ramach spotkań regionalnych RPO co miesiąc jestem w innym województwie i rozmawiam o lokalnych sprawach, którymi jako obrońca praw obywatelskich powinienem się zająć.

Najciekawsze inicjatywy społeczne staram się upowszechniać – stąd np. wystawa na I Kongresie Praw Obywatelskich w Warszawie 8-9 grudnia 2018 [link: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/spotkania-regionalne-rpo-2015-2017-wystawa-na-i-kongresie-praw-obywatelskich].

Jeśli uważacie Państwo, że RPO powinien do Was przyjechać, zająć się problemem, albo znacie warte upowszechnienia inicjatywy, napiszcie do mojego Biura: pod tym linkiem jest formularz zgłoszeniowy https://www.rpo.gov.pl/formularz/zapraszam-rzecznika-do-siebie

Czekam na zgłoszenia
Adam Bodnar
Rzecznik Praw Obywatelskich


źródło: Rzecznik Praw ObywatelskichKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia