Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-05-28 odsłon: 409        
Senioriada 2018
fot. Policja Stargard
W minioną sobotę na stadionie lekkoatletycznym w Stargardzie przy ul Sportowej odbyło się Polsko – Niemieckie Sportowo – Integracyjne Spotkanie Seniorów Policji „Senioriada 2018”. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policji w Stargardzie.
Sobotnie zawody odbyły się pod patronatem Starosty Stargardzkiego Pani Iwony Wiśniewskiej, Prezydenta Miasta Stargard Pana Rafała Zająca, oraz Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie insp. Roberta Nowaka.

W zmaganiach sportowych udział wzięło sześć zespołów pięcioosobowych. Gościliśmy seniorów z zaprzyjaźnionego Stralsundu – Niemcy na czele z Przewodniczącym Związku Krajowego Landu Meklemburgii Pomorze Przednie Związków Zawodowych Policji p. Manfredem Seegert , a także seniorów sportowców z Chojny, Łobza, Myśliborza, Pyrzyc oraz gospodarzy drużynę ze Stargardu.

Uczestnicy „ senioriady ” brali udział w sześciu dyscyplinach sportowych takich jak: pokonywanie dystansu na energometrze, układanie puzzli z herbem Stargardu i napisem”Stargard Moim miastem”, narty drużynowe na odległość, rzuty piłką koszykową do kosza, rzut lotką do tarczy, oraz mini golf.

Po zakończeniu zmagań sportowych nadszedł czas na wręczenie nagród.

Miejsce na „pudle” drużynowo kolejno zajęli: I miejsce seniorzy z Myśliborza, kolejno za nimi uplasowali się drużyna gospodarzy Stargard, trzecie miejsce przypadło seniorom z Chojny.

W zmaganiach indywidualnych kolejno miejsca zajmowali: I Zbigniew Chojecki z Myśliborza, tuż za nim na miejscu drugim był Romuald Olizarczyk z Łobza , natomiast miejsce trzecie wywalczył Kazimierz Guźniczak z Pyrzyc.

Podczas zawodów przeprowadzono konkurencję pt. „Dwubój Prezesów” czyli rywalizację kapitanów drużyn. W dwuboju kolejno miejsca zajęli :
I – Kazimierz Guźniczak – Pyrzyce
II – Krzysztof Baran – Chojna
III - Zygmunt Mac – Myślibórz

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami oraz pucharami, które wręczali Członek Zarządu Powiatu Pani Irena Agata Łucka, insp. Robert Nowak Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie, podinsp. Dariusz Ufnowski Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu, Edward Stawiński Prezes Koła Emerytów i Rencistów w Stargardzie, a także Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji w Stargardzie p. Jan Podolak.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia