Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-03-16 odsłon: 113        
Seniorzy w akcji
Masz 60 lub więcej lat, mnóstwo energii i ciekawe pomysły na aktywizację seniorów? Zgłoś się do 14. edycji konkursu „Seniorzy w akcji”. Formularze można wysyłać do 22.03. (poniedziałek). Nie trzeba pisać skomplikowanych projektów – wystarczy pomysł i chęć do działania.
W konkursie mogą wziąć udział seniorzy w wieku 60+, a także pary międzypokoleniowe, czyli osoba 60+ i ktoś młodszy o minimum 25 lat. Organizatorzy zapewniają wsparcie ekspertów przy realizacji zwycięskich projektów, dotacje na projekty społeczne, a także udział w bezpłatnych warsztatach rozwijających umiejętności.

Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie tylko we współpracy z organizacją pozarządową – np. fundacją lub stowarzyszeniem, która występuje jako podmiot starający się o dotację. W naszym mieście są organizacje, które skupiają się właśnie na seniorach. W kontakcie z konkretnymi stowarzyszeniami pomaga Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie „Seniorzy w akcji”, ale dotychczas nie miały do czynienia z żadną taką organizacją, mogą zadzwonić – 609 271 577 albo przyjść do Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia