Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-11-24 odsłon: 201        
Społecznicy 2018 – dziękujemy!
fot. www.stargard.pl
Prezydent Rafał Zając wręczył po raz drugi nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie polityki społecznej. W tym roku przyznał je 3 osobom oraz jednej z organizacji działających w Stargardzie.
Nagroda Społecznik Roku przyznawana jest w trzech kategoriach. W pierwszej z nich -„Młody Społecznik, dla osób poniżej 18-tego roku życia, otrzymała ją Patrycja Cokan.
W kategorii indywidualnej dla osób powyżej 18-tego roku życia otrzymali je Jadwiga Dąbrowska i Janusz Tartanus.
Natomiast w kategorii zespołowej prezydent przyznał tytuł Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziałowi Rejonowemu w Stargardzie.
Ogłoszenie wyników na Społecznika Roku 2018 odbyło się w trakcie dorocznych obchodów z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymali szereg gratulacji i nagród.
– Państwa zaangażowanie, wiedza oraz kompetencje w zakresie wspierania i wzmacniania drugiego człowieka są imponujące. Dziś chcemy przypominać o Waszej ciężkiej pracy. Ona odbywa się przecież najczęściej w zaciszu, a rozwiązuje problemy tysięcy stargardzian. Życzę Państwu ogromnej siły, dużo satysfakcji z udanych procesów wsparcia, a także umiejętności łączenia życia osobistego z pracą i zaangażowaniem społecznym. Dużo zdrowia, radości i pogody ducha. Dziękuję za Waszą pracę! – mówi prezydent Rafał Zając.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki w Klępinie
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia