Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-04-21 odsłon: 196        
Społecznik dla społeczników
fot. SCWOP
Trwa nabór wniosków do Programu Społecznik 2018. To mikrodotacje w wysokości 3 tysięcy dla organizacji pozarządowych oraz 10 tysięcy na inicjatywy obywatelskie.
W Stargardzkim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone drugiej edycji programu dotacyjnego. Pierwszy nabór wniosków kończy się 25 kwietnia. Do końca roku będą jeszcze dwa nabory. W tym roku Program Społecznik 2018 został ulepszony, innowacyjna formuła programu podzielona została na 2 filary tj. Program Społecznik – Konkurs na Mikrodotacje i Program Społecznik – Budżet Obywatelski.

Podtrzymany został odformalizowany charakter Programu, umożliwiający sięganie po środki nie tylko podmiotom posiadającym osobowość prawną – organizacjom pozarządowym, ale również współpracującym z nimi grupom nieformalnym.

Nowością jest nabór wniosków na mikrodotacje i inicjatywy obywatelskie prowadzony przy wykorzystaniu generatora wniosków Witkac.pl .

Szczegóły dotacji z Programu Społecznik na stronie Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki w Klępinie
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia