Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-08-21 odsłon: 231        
Stargard będzie miał swoje czeerleaderki
Grupa pod nazwą STB Cheerleaders będzie zagrzewać do walki zawodników klubu Spójnia Stargard podczas ich meczów w ekstraklasie.
Zespół poprowadzi Agnieszka Gołofit-Sawicka – założycielka Szkoły Tańca Save The Beat, wystąpiła m.in. z The Black Eyed Peas, uczestniczka You Can Dance, laureatka programu ,,Dolina Kreatywna’’ w TVP2… W grupie znalazło się 12 tancerek, które już od kilku lat trenują pod okiem Agnieszki. Dziewczyny zaczynają pracę nad choreografiami we wrześniu, bo inauguracja sezonu już 6 października.
,,Cheerleading to sport, wymaga wielu treningów i wyrzeczeń. Tancerki muszą być rozciągnięte, wysportowane i szybko łapać nowe choreografie. Trzeba też umieć wejść w interakcję z publicznością, osobowość to podstawa. Tego wszystkiego niestety nie da rady nauczyć się w jeden dzień. Nie ukrywam też, że liczymy na to, że Spójnia utrzyma dobrą passę i w przyszły sezonie też zagra w ekstraklasie. To dla nas wielka duma, że możemy wspierać i kibicować naszej stargardzkiej Spójni.‘’ – mówi Agnieszka Gołofit-Sawicka.

źródło: save the beatKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Marianowie
 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia