Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-09-24 odsłon: 188        
Stargard w barwach Niepodległej
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Konferencja podsumowująca dotychczasowe działania podjęte w Stargardzie w ramach jubileuszu 100-lecia niepodległości i informująca o planowanych wydarzeniach odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury.
25 maja 2017 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2018 rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasze Miasto także włączyło się w obchody tak ważnego święta. W działania zaangażowały się stargardzkie instytucje – Urząd Miejski, Stargardzkie Centrum Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Książnica Stargardzka, Muzeum Archeologiczno – Historyczne, a także szkoły, parafie oraz stowarzyszenia i artyści.

W trakcie spotkania w MDK przedstawiony został wykaz dotychczasowych działań związanych z akcją #Stargard dla Niepodległej. Ponadto mieszkańcy mogli dowiedzieć się o ostatnim etapie przygotowań do obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku.
Więcej w Stargard dla Niepodległejźródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Budynek w Dobrej
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia