Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-11-28 odsłon: 37        
Stargard zalśni zimowo
Za oknami panuje jeszcze jesień, ale dużymi krokami zbliża się zima, a wraz z nią sezon świąteczny. Jak co roku nasze miasto rozbłyśnie tysiącami pięknych światełek. Iluminacje zalśnią już w przyszłym tygodniu. Oprócz dobrze znanych ozdób pojawią się także nowości.


Ciekawą instalację będzie można zobaczyć przy Młodzieżowym Domu Kultury. W pobliżu lodowiska staną zupełnie nowe elementy – gwiazda o średnicy 3,5 m oraz trzy stalagmity o wysokości 3, 4 i 6 m. Tradycyjnie pięknie oświetlony będzie też Rynek Staromiejski. Już stoi tam choinka, ciesząca się niesłabnącą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i gości odwiedzających Stargard w okresie świątecznym.

W całym mieście znów będzie można zobaczyć doskonale znane ozdoby rozmieszczone wzdłuż głównych ulic. Park Chrobrego rozświetlą piękne anioły, a na rondzie im. S. Pajora pojawi się imponująca, dziesięciometrowa choinka. W tym roku na zakup, montaż i naprawę świątecznych iluminacji przeznaczono ponad 150 000 zł. Jedno jest pewne - nawet jeżeli łagodna aura poskąpi śniegu i mrozu, w Stargardzie i tak będzie można poczuć niepowtarzalną, zimową atmosferę świąt.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia