Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-27 odsłon: 413        
Stargardzki Szpital
Edward Kormański Ul. Kurpińskiego 2 73-110 Stargard Stargard 27.02.2018r. Starosta Powiatu P. Iwona Wiśniewska Kiepsko zarysowuje się wizja dalszego działania Stargardzkiego Szpitala. Brak programu naprawczego potwierdza słabość nowo wybranego Dyrektora i podkreśla brak wizji i kreatywności. Ponadto słabe zasoby ekonomiczne dyrekcji wynikające z faktu, iż nie da się cokolwiek robić bezplanowo, również nie napawają optymizmem. Dlatego przykro jest, że Radnym Powiatowym wmawia się, że można cokolwiek osiągnąć wylewając z pustego a nawet dodatkowo z dziurawego. Samo porządkowanie papierów bez oczekiwanych nowych działań organizacyjnych nie wróży nic dobrego dla naszego Szpitala.
Ps.
Jest to kolejny ryzykowny krok Starosty Pana Waldemara G. Poprzednio chybnie po-stawił na Panią Dyrektor, która bez znajomości i przygotowania z ekonomii, zarządzania i marketingu, słabo zorientowanej w środowisku około-szpitalnym, wprowadziła Szpital w poważne kłopoty. Obecnie dodatkowo sprawa komplikuje się, z powodu ograniczonej liczby kandydatów chcących współpracować ze Starostą. To wynik Jego konfliktowej osobowości. Kiedyś odwołał cieszącego się ogromnym zaufaniem i autorytetem dyrektora Pana Jana K. oraz obejmował wysokie stanowiska z rekomendacji kilku partii. Dlatego w 2014r Prezydent Stargardu odsunął Go od władzy.
W grudniu 2017r. przed wyborem obecnego Dyrektora padła propozycja dla członków komisji powołanej na wybór nowego szefa Szpitala, aby został nim Pan Starosta. Taka propozycja miała motywacje w postaci:
1)Z racji pełnionej funkcji zna specyfikę Szpitala 2)Zarobki Dyrektora Szpitala są znacznie wyższe niż Starosty
3)W przypadku Jego zgody miał otrzymać przemyślaną nową formę organizacyjną funkcjonowania Szpitala, istotnie cieszącego się zrozumieniem w kręgu lekarskim i dającą poważne szanse na wyjście z kryzysu
Jak dziś widzimy, nie skorzystał z tej propozycji, gdyż bardziej jest wciągnięty w budowę własnego imperium władzy


źródło: Edward Kormański - List od internautyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia