Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-02-27 odsłon: 233        
Starosta Stargardzki wspiera akcję pomocy dla Agnieszki Szumskiej
fot. Powiat Stargardzki
Starosta Stargardzki wspiera akcję pomocy dla Agnieszki Szumskiej, dotkniętej chorobą nowotworową. Do włączenia się w akcję pomocy cierpiącej na rozległą chorobę nowotworową Agnieszki Szumskiej, zachęca gorąco mieszkańców miasta i powiatu Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska. Z apelem o pomoc do wszystkich, nieobojętnych na dramat cierpienia wystąpił Jarosław Szumski, mąż Agnieszki. Akcja finansowego wsparcia leczenia nowotworu prowadzona jest za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl/agnieszka-szumska
Dramat na rodzinę pani Agnieszki spadł nagle. Nikt nie spodziewał się, że z pozoru niewinne, później coraz bardziej nasilające się bóle głowy przyniosą straszliwą diagnozę: Guz mózgu- glejak wielopostaciowy o IV stopniu złośliwości… Ten nie pozostawiający złudzeń werdykt zburzył porządek życia zarówno pani Agnieszki, jak i grona jej najbliższych. Polscy lekarze uznali, że położenie sześciu wykrytych guzów jest nieoperacyjne. IV stopień złośliwości wykrytych glejaków mózgu określono mianem najgorszego z możliwych..

Wobec braku jakiejkolwiek pomocy ze strony rodzimej Służby Zdrowia, rodzina pani Agnieszki rozpoczęła gorączkowe poszukiwania jakiejkolwiek szansy za granicą. Nadzieja przyszła z Niemiec, gdzie tamtejsi lekarze gotowi są poddać chorą immunoterapii. Takie leczenie jest jednak bardzo kosztowne, rodzina zaś i sama pani Agnieszka nie mają czasu, by dalej czekać. Stąd gorący apel, przekazywany także za pośrednictwem Starosty Stargardzkiego Iwony Wiśniewskiej o dobrowolne wpłaty najmniejszych nawet kwot. Wystarczy otworzyć stronę:  https://www.siepomaga.pl/agnieszka-szumska, klikając ikonkę „wesprzyj”. Na leczenie pani Agnieszki ofiarodawcy wpłacili już ponad 22 tys. zł. Do pełnej kwoty rodzinie brakuje jeszcze 390 tys. 340 zł i 33 groszy…

W imieniu Starosty Stargardzkiego apelujemy, by wesprzeć walkę o życie pani Agnieszki.


źródło: Powiat StargardzkiKomentarze do artykułu

@AgaKowalik
2020-03-08 20:56:37
Pani Starosto! Ja też walczę z nowotworem. Trzymam kciuki za każdego chorego i tych którzy podjęli walkę tak jak ja. Pani Starosto! Nie tylko ta Pani choruje. Pozdrawiam.
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia