Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-12-29 odsłon: 329        
Strażnicy już przy Pierwszej Brygady
fot. www.stargard.pl
Straż Miejska nie jest już przy ul. Warszawskiej, lecz w biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35. - Przenosiny do nowej siedziby to dla nas najlepszy prezent noworoczny – mówi komendant Wiesław Dubij.
Nowa siedziba strażników mieści się na parterze wieżowca SARL, od strony ulicy. – Warunki są nieporównywalne z tymi, jakie mieli przy Warszawskiej. Zarówno strażnikom będzie wygodniej, a raczej normalnie i funkcjonalnie. Przede wszystkim jednak skorzystają mieszkańcy, którzy w komfortowych warunkach zostaną obsłużeni przez funkcjonariuszy, a ponadto siedziba jest w łatwo dostępnym miejscu - mówi Jacek Fabisiak, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych.
Nowa komenda posiada szatnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, czego nie było przy Warszawskiej. Jest też pomieszczenie socjalne, w którym strażnicy w spokoju będą mogli posilić się i odpocząć przy kubku herbaty lub kawy. Jest w końcu przestronne pomieszczenie biurowe. Do siedziby prowadzą schody i podjazd dla osób niepełnosprawnych, a przez drzwi wejściowe bez przeszkód przejadą wózki. Jeszcze przez pewien czas potrwaja prace wykończeniowe w pomieszczeniach.

Oficjalne otwarcie odbędzie się 9 stycznia o 12.00 i będzie połączone z przekazaniem strażnikom samochodu z napędem elektrycznym.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Wierzbnie
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia