Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-12-05 odsłon: 847        
Struktury Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie wybrane!
fot. pis.stargard.pl
W auli Liceum Katolickiego odbyły się wybory do nowych struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Sala popularnego „Katolika” była wypełniona do ostatniego miejsca. Wybraliśmy również zarządy trzech komitetów miejskich oraz jednego powiatowego.
Zarządzone na 25 listopada wybory odbywały się sprawnie mimo, że w Liceum Katolickim pojawiła się ponad setka sympatyków i członków Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu oraz powiatu stargardzkiego. Nad wszystkim czuwał poseł Michał Jach, który tłumaczył i wyjaśniał w jaki sposób prawidłowo zagłosować.


Najpierw wybrano składy zarządów poszczególnych komitetów oraz ich przewodniczących. I tak w skład Komitetu nr 1 weszli: Paweł Grobelny – przewodniczący, Damian Maligłówka, Dariusz Dąbek, Radosław Kołaczyk oraz Leszek Gmiterek.Komitet nr 2 będą teraz reprezentowali: Waldemar Sadoch – przewodniczący, Wiesław Masłowski, Józef Stachowiak, Jacek Frąckowiak i Wiesław Kamiński. Natomiast w skład Komitetu nr 3 weszły następujące osoby: Elżbieta Koczorowska - przewodnicząca, Adam Kalinowski, Ireneusz Kiłoczko, Kamil Seredyński, Elżbieta Mochocka, Mariusz Smuga oraz Adam Mroczkowski. Wybrano również władze komitetu powiatowego, który bardzo prężnie działa w gminie Chociwel. Tutaj przewodniczącym struktur terenowych został Zygmunt Piętka.

Finalnym punktem zebrania były wybory dodatkowych czterech osób do zarządu powiatowego. Ostatecznie jego skład został poszerzony o następujące osoby: Zdzisław Wilk, Michał Jach, Ireneusz Rogowski i Wiesław Augustyn. Już niebawem dowiemy się kto zostanie przewodniczącym Zarządu Powiatowego PiS na najbliższą kilkuletnią kadencję.

Miłym akcentem w przerwie głosowania było przemówienie posła Michała Jacha, który w kilku ciepłych słowach podziękował Wiesławowi Masłowskiemu, ustępującemu szefowi stargardzkich struktur, za bardzo solidną i oddaną pracę na rzecz Prawa i Sprawiedliwości.

źródło: pis.stargard.plKomentarze do artykułu

@antypis
2017-12-05 16:17:10
to nazistowska partia
Oceń post: +7 / -4
@anonimowy
2017-12-07 21:36:31
Brawo PIS !
Oceń post: +2 / -2
@anonimowy
2017-12-08 00:18:50
Idzie wielka bardzo dobra zmiana!!!
Zmiany na górze, zmiany na dole.
Oceń post: +2 / -2


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
ACORD sztyblety obcasy

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia