Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-26 odsłon: 665        
Święto Policji w Stargardzie
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Policjanci garnizonu zachodniopomorskiego obchodzili 25-go lipca w Stargardzie swoje święto. Uroczystości zainaugurowało posadzenie „Dębu pamięci” przy ul. Warszawskiej 29 na terenie siedziby Komendy Powiatowej Policji. „Dąb pamięci” ma być uhonorowaniem starszego przodownika Policji Państwowej Juliana Onyszkiewicza, który został zamordowany przez Rosjan w Katyniu.
O 10.30 w Kolegiacie pw. NMP Królowej Świata odbyła się msza w intencji zachodniopomorskiej Policji. Po niej, miał miejsce uroczysty apel na Rynku Staromiejskim, w czasie którego odbyło się uroczyste nadanie sztandaru KPP w Stargardzie. Zostały wręczone także odznaczenia państwowe, resortowe i awanse na kolejne stopnie policyjne.

W uroczystości udział wziął minister Joachim Brudziński, komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, posłowie, senatorowie z regionu, oraz przedstawiciele władz samorządowych i administracji województwa zachodniopomorskiego.

Od 10.00 na Rynku Staromiejskim rozpoczął się festyn rodzinny, podczas którego można było obejrzeć sprzęt policyjny i stoiska profilaktyczne, prezentowane były konie i psy służbowe, a także symulator dachowania. Uczestnicy festynu mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotkami zachodniopomorskiej Policji. Ponadto odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy i znakowanie rowerów.

źródło: SPI www.stargard.com.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-07-26 13:50:27
co tu swietowac??
Oceń post: +5 / -1
@anonimowy
2018-07-27 12:00:10
to świętować, że jak będą kradli Tobie auto,będą pluć na twarz, lub wbijać nóż w plecy twojej rodzinie to pierwsze co będziesz wiedział gdzie dzwonić...

idiotyczne pytania typowych Januszy internetu
Oceń post: +2 / -3
@mph
2018-07-28 09:37:29
Ho, ho - konnica, gromadka przybranych dzieciaczków, no i niezawodni stargardzianie szczecińscy. W drodze do świątyni, błądzili po próżnicy?
Oceń post: +3 / -1


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki w Klępinie
 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia