Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Aviva na telefon załatwiasz. ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-12-30 odsłon: 101        
Sylwester - zmiana organizacji ruchu
Stargardzianie Nowy Rok powitają podczas wspólnej zabawy sylwestrowej. Po raz kolejny spotkają się na parkingu przy pl. Wolności, gdzie tym razem swoje największe hity zagrają Łobuzy i DJ Marvel. Impreza co roku przyciąga tłumy, dlatego ze względów bezpieczeństwa w tej okolicy zmieniona zostanie organizacja ruchu.

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o 22:00. Tego dnia (wtorek, 31.12.) od 21:00 zamknięty będzie fragment ul. Wojska Polskiego na odcinku od pl. Wolności do ul. A. Mickiewicza. Kierowcy nie przejadą też ul. J. Piłsudskiego na odcinku od ul. A. Mickiewicza do pl. Wolności. Dodatkowo nie można parkować przy pl. Wolności – w tym miejscu trwa już budowa sceny.

Zmiana organizacji ruchu potrwa do 1.01. (środa) do 6:00. Z parkingu przy SCK kierowcy będą mogli ponownie korzystać od 2.01. (czwartek).

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia