Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-10 odsłon: 331        
Szarża Ułańska - na poligonie
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
W minioną sobotę, 7 lipca odbył się terenowy bieg z przeszkodami pn. „Szarża Ułańska”. Impreza pod patronatem dowódcy 12. Brygady Zmechanizowanej płk. Piotra Trytka oraz prezydenta Rafała Zająca, przy udziale dowódcy 14. Batalionu Ułanów Jazłowieckich płk. Piotra Balona. Współorganizatorem biegu był OSiR Stargard.
Do pokonania był dystans około 6 km, a na trasie znalazło się wiele, rozmaitych utrudnień, m.in. ściany, opony, samochody wojskowe, woda, błoto itp. Przygotowaniem trasy zajęli się żołnierze, oni wiedzą dokładnie jak umilićć życie biegaczom. Uczestnicy startowali w grupach 25-osobowych, co 3 minuty. Bieg "dla ułatwienia" odbywał się w samo południe. Za to organizator przewidział przed samą metą orzeźwiającą kąpiel w pianie.

Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale, a dodatkowo trzy najszybsze osoby w kategorii kobiet i mężczyzn – zostały uhonorowane pucharami. Nie zabrakło również wojskowych przysmaków – grochówki, karkówki i kiełbaski – nie tylko dla osób biorących udział w biegu. Co ważne, start w imprezie był nieodpłatny.
źródło: SPI www.stargard.com.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Stargardzie
 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia