Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-27 odsłon: 190        
Szkolenie z zakresu sytuacji kryzysowych
fot. Policja Stargard
Stargardzcy policjanci przeprowadzili kilkugodzinne szkolenie na którym przybliżyli tematykę z zakresu sytuacji kryzysowych oraz działań terrorystycznych.
W Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie przy ulicy Warszawskiej odbyło się spotkanie z zarządcami, administracją i ochroną sklepów wielkopowierzchniowych oraz obiektów handlowych. Tematem wiodącym były zasady postępowania na wypadek wtargnięcia napastnika na teren obiektu bądź podłożenia materiałów wybuchowych.

W trakcie spotkania podkom. Przemysław Padewski przekazał informacje, jak postępować w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym, które potencjalnie mogą wystąpić wszędzie. Podkreślił przy tym, że rozważny sposób działania w takich sytuacjach różni się od algorytmów postępowania np. w przypadku pożaru.

Prowadzący szkolenie policjant przybliżył procedury postępowania w chwili zagrożenia i przekazał informacje o tym, jakie dane należy przekazać służbom ratunkowym podczas informowania ich o wtargnięciu napastnika, a także jak postępować w sytuacji kiedy zostajemy zakładnikami podczas ataku terrorystycznego.

Funkcjonariusz wyjaśnił jak się zachować i w jaki sposób współpracować z Policją oraz podkreślił konieczność opracowania algorytmu postępowania w sytuacji kryzysowej.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Obiekt w Lubowie
 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia