Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-03-14 odsłon: 459        
Szkolny Konkurs Recytatorski w SP nr 8
fot. Organizator: Kamilla Bloch
Jak co roku w naszych grupach przedszkolnych odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego ,,Zabawa z wierszem”. Chętne do udziału w konkursie dzieci wraz z rodzicami wybierały jeden wiersz dostosowany do wieku, temperamentu oraz upodobań i przygotowywały się do recytacji.
Eliminacje grupowe do konkursu recytatorskiego odbyły się 9 marca, a jego organizatorem była pani Kamilla Bloch. Dzieci recytowały wiersze w obecności rówieśników, rodziców, przybyłych gości oraz komisji oceniającej w skład której wchodziły panie: Aurelia Makowska, Beata Łuczyńska, Małgorzata Nowak i Kamilla Bloch.
Wszyscy zebrani mocno dopingowali uczestników konkursu, którzy pomimo tremy stanęli na wysokości zadania – świadczyły o tym pięknie recytowane wiersze. Wśród utworów usłyszeć można było te, które zapewne wielu dorosłych pamięta z dzieciństwa, między innymi autorstwa Jan Brzechwy i Juliana Tuwima.
Po wysłuchaniu recytacji wszystkich uczestników jury udało się na naradę. Komisja konkursowa wyłoniła trzech zwycięzców, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Zabawa z wierszem”, który również odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 8, są to:
1. Wojciech Haziak - grupa 0b
2. Hubert Patzki- grupa 0a
3. Amelia Schulen - grupa 0b
Oceny dokonano biorąc pod uwagę pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody sponsorowane przez Komitet Rodzicielski.
Laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy.źródło: Organizator: Kamilla BlochKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Stargardzie
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia