Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-11-19 odsłon: 73        
Szukamy produktu lokalnego
Już drugi raz firmy działające w naszym mieście otrzymają markę „Stargardzki Produkt Lokalny”. Od 18.11. do 9.12. (włącznie) przyjmowane są kandydatury. Konkurs jest skierowany do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które swoją siedzibę mają na terenie Stargardu.
Lody Baks z Kawiarenki Baks i układarka pobocza firmy Madrog to ubiegłoroczni zwycięzcy w kategorii firm działających ponad 2 lata. Debiutantem roku w pierwszej edycji konkursu została z kolei seria piw z Browaru Stargard. Teraz czas na kolejne produkty.

Marka „Stargardzki Produkt Lokalny" tworzy w naszym mieście kulturę sprzyjania przedsiębiorczości. Chodzi przede wszystkim o pokazywanie osiągnięć lokalnych firm przez spójny system promocji ich produktów i usług.

Czas na zgłoszenie jest do 9.12. Do tego czasu trzeba wypełnić i dostarczyć (pocztą, mailowo lub osobiście) do Urzędu Miejskiego wypełniony formularz (do pobrania poniżej).

Szanse na zdobycie prawa do marki są w dwóch kategoriach: - przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie od co najmniej 24 miesięcy,

- przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie do 24 miesięcy („Debiut Roku”).

Zgłoszenia będą oceniać m.in. specjaliści w dziedzinie gospodarki, ekonomii, zarządzania i przedstawiciele lokalnych mediów. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali zaplanowanej na 17.01.2020 r.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
NIK sznurowany damski

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia