Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Aviva na telefon załatwiasz. ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-12-04 odsłon: 223        
Tymczasowy areszt dla podejrzanego o gwałt
fot. KPP w Stargardzie
Stargardzcy policjanci po intensywnych działaniach ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o gwałt. Teraz najbliższe 3 miesiące 34- latek spędzi w areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest surową karą do 12 lat pozbawienia wolności.


Pokrzywdzona poinformowała Policję o całej sytuacji jaka się wydarzyła. Z jej relacji wynikało, że w niedzielny poranek 24 listopada w okolicach Parku Chrobrego podszedł do niej mężczyzna który zaczął ją szarpać, oraz groził uszkodzeniem ciała. Następnie mężczyzna ten zaciągnął pokrzywdzoną pod jedną z restauracji gdzie doszło do przestępstwa.

Stargardzcy funkcjonariusze od razu przystąpili do działań, mających na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa. W wyniku podjętych intensywnych czynności operacyjnych, policjanci już następnego dnia wytypowali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Do zatrzymania 34- latka doszło w miniony piątek. Mężczyzna zaraz po popełnieniu przestępstwa wyjechał poza granice kraju.

Na wczorajszym posiedzeniu stargardzki sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stargardzie aresztował 34 -latka na trzy miesiące.


asp. szt Krzysztof Wojsznarowicz

źródło: KPP w StargadzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia