Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-04 odsłon: 450        
Umowa podpisana – 3,5 miliona do Stargardu
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzysztof Lizut
Podpisano umowę na dofinansowanie termomodernizacji Przedszkola Miejskiego nr 6 przy ul. Niewiadomskiego oraz Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Limanowskiego. Nasze Miasto otrzyma na ten cel z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego ponad 3,5 miliona złotych.
Umowę podpisali prezydent Rafał Zając oraz marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

- Bardzo cieszę się ze współpracy z Panem Marszałkiem. Cieszę się, że nasze projekty zarówno te konkursowe jak i pozakonkursowe otrzymują dofinansowania. Te dwie inwestycje są jednymi z ostatnich, jeśli chodzi o termomodernizację obiektów oświatowych w Stargardzie. Prace w Przedszkolu Miejskim nr 6 są już zaawansowane w kilkudziesięciu procentach i lada dzień będą zakończone. Natomiast w Szkole Podstawowej nr 3 remont rozpocznie się w II kwartale przyszłego roku – mówił prezydent Rafał Zając.
- Stargard po raz kolejny udowodnił, że potrafi skutecznie zabiegać o środki unijne. Przygotował dobre wnioski, które zasługują na dofinansowanie, a korzyści z tego odczują mieszkańcy, szczególnie dzieci – mówił marszałek Geblewicz.
Łączny budżet obu zadań wynosi blisko 4 200 tysięcy złotych, z czego aż 3 568 990,24 zł będą pochodziły z dofinansowania z RPO WZ.

Podpisano także umowę między Marszałkiem Województwa a Małgorzatą Sysło-Przedpełską – dyrektorką Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia i Profilaktyki. W umowie o dofinansowanie remontów i modernizacji obiektów ujęta jest przychodnia przy ul. Mickiewicza w Stargardzie. Prace rozpoczną się w II kwartale przyszłego roku i zakończą w 2019. – Myślę, że pacjenci w Stargardzie będą bardzo zadowoleni z tej gruntownej modernizacji i przebudowy placówki – mówiła dyrektor Małgorzata Sysło-Przedpełska.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia