Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-08-07 odsłon: 168        
W Stargardzie powstała nowa fabryka fińskiego przedsiębiorstwa Hydroline
fot. Hydroline
W stargardzkim Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii powstała już druga fabryka należąca do fińskiego przedsiębiorstwa Hydroline, które zajmuje się produkcją siłowników hydraulicznych. Już wkrótce rozpocznie tam pracę ponad 100 osób.
Firma zdecydowała się na rozbudowę ze względu na nieustanny rozwój i rosnącą liczbę zamówień. Nowa fabryka jest trzykrotnie większa od poprzedniej. To robiąca wrażenie inwestycja o powierzchni 13 000 m kw., gdzie aż 12 000 m kw. zajmuje strefa przemysłowa (z możliwością rozbudowy w przyszłości), a 1 000 m kw. socjalno-biurowa.

Fabryka Hydroline powstała w imponującym czasie 7 miesięcy, a jej ukończenie było wpisane w ściśle zaplanowany harmonogram dotychczasowego zakładu produkcyjnego tak, by relokacja nie zburzyła ciągłości pracy linii produkcyjnych. Dzięki bliskiemu położeniu od dotychczasowej fabryki, firma zachowała wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, a także współpracę z poddostawcami.

Z uwagi na rozwój Hydroline, trwa rekrutacja osób, które zasilą nową fabrykę. Aktualnie firma poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: magazyniera, operatora produkcji i kontrolera jakości.


źródło: HydrolineKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia