Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-09-30 odsłon: 216        
Warsztaty - Bliżej Opery - w Stargardzie.
fot. Miłosz Chojnackii MDK
Opera na Zamku w Szczecinie przygotowała cykl bezpłatnych warsztatów edukacyjnych „Bliżej Opery" dla dzieci i młodzieży mieszkających poza Szczecinem.
Jedno z tych spotkań odbyło się 21 września w Młodzieżowym Domu Kultury. Młodzi uczestnicy poznali tajemniczy świat opery przebierając się w przeróżne postacie teatralne i ucząc się pojęć muzycznych. Zobaczyli również przygotowania za kulisami opery dzięki wirtualnemu spacerowi, zajrzeli min. do kabiny realizatorów, pracowni krawieckiej, odkryli ciekawostki w podziemiach opery, nauczyli się rozpoznawać rodzaje głosów w śpiewie operowym, byli świadkami montażu scenografii i charakteryzacji postaci. Warsztaty odbyły się w niezwykłej atmosferze, panie przybliżyły operę dzieciom atrakcyjnie i zachęciły do uczestniczenia w spektaklach operowych. Na zakończenie warsztatów opiekunowie zostali garderobianymi dzięki czemu dzieci mogły się przebierać w dowolnie wybrane stroje.

„Warsztaty okazały się bardzo atrakcyjną przygodą dla dzieci. Obecnie praca z dziećmi wymaga od prowadzących niestandardowych metod zainteresowania tematyką i rozwoju dziecięcej wyobraźni. Warsztatowa akcja promocyjna Opery na Zamku w najwyższym stopniu spełniła to zadanie” – mówi Maciej Dura-Pomarański z Działu Promocji i Organizacji Imprez.źródło: Maciej Dura-Pomarański MDKKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia