Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: 555 ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-02-04 odsłon: 721        
Wejdź do wirtualnej biblioteki
fot. UM Stargard
Ciekawa propozycja Książnicy Stargardzkiej. Od poniedziałku (1.02.) czytelnicy mogą odbierać miesięczne kody do wirtualnej biblioteki LEGIMI. Czeka tam ponad 60 000 e-booków i audiobooków – wśród nich nowości wydawnicze, bestsellery, kryminały, literaturę SF, powieści obyczajowe, romanse, literatura dziecięca i młodzieżowa, a także literatura faktu, reportaże i poradniki.

Kod do internetowej biblioteki może dostać każdy pełnoletni czytelnik Książnicy Stargardzkiej. Dostęp do zbiorów LEGIMI jest ważny przez miesiąc od dnia zalogowania. Po tym czasie można ponownie udać się do bibliotekarzy po kolejny numer. Kod pozwala na korzystanie z e-booków i audiobooków na dwóch różnych urządzeniach – także bez połączenia z internetem. Szczegółowa instrukcja logowania jest tutaj. Po swoje kody można przychodzić do tymczasowej siedziby Książnicy przy ul. Wojska Polskiego 3 od poniedziałku do piątku 10:00-17:00.W związku z pandemią koronawirusa bibliotekarze z naszego miasta zdecydowali się udostępnić czytelnikom także zbiory, które dotychczas były dostępne tylko na miejscu. Osoby np. piszące prace dyplomowe albo przygotowujące się do egzaminów mogą na miesiąc wypożyczyć materiały z Czytelni. Więcej informacji tutaj.Zdjęcie: Książnica Stargardzka/archiwumźródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
NIK sznurowany damski

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia