Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-10 odsłon: 417        
Wygraj skuter – rozlicz się w Stargardzie
fot. www.stargard.pl
Skuter, rowery, aparaty fotograficzne i inne nagrody czekają w konkursie zorganizowanym w związku z akcją „Płacę I Stargard Tworzę”. Konkurs rusza 15 lutego.
Konkurs jest adresowany do wszystkich osób, które w formularzu zeznania podatkowego PIT wskażą Stargard w adresie zamieszkania. Ten zapis w formularzu PIT należy uwiecznić na zdjęciu lub zrobić skan. Ponadto należy wykonać jeszcze jedną fotografię - nietypowego miejsca w Stargardzie i napisać dlaczego akurat to miejsce uważamy za nietypowe. Oba zdjęcia (PIT plus nietypowe miejsce) należy wysłać za pomocą specjalnego formularza, który pojawi się 15 lutego, w dniu rozpoczęcia konkursu, na stronie poświeconej naszej akcji.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – skuter, rowery, aparaty, karnety i bilety wstępu do wybranych stargardzkich instytucji kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zakończenie konkursu nastąpi 4 maja, a uroczyste podsumowanie połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 12 maja podczas Dnia Pionierów Stargardu.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia