Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacja



Kalendarium imprez
Wiadomości




2017-10-05 odsłon: 786        
Wypowiedzenie umowy dyrektora szpitala
Uprzejmie informuję, że 29.09.2017. Zarząd Powiatu Stargardzkiego, uwzględniając opinię Rady Społecznej działającej przy SPWZOZ w Stargardzie, podjął uchwałę w sprawie przyjęcia pisma Pana Pawła Bakuna zawierającego wypowiedzenie umowy cywilnoprawnej na pełnienie funkcji dyrektora, z zachowaniem 3- miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, tj. do 31.12.2017.
Zarząd Powiatu wyraził ponadto wolę skrócenia okresu wypowiedzenia umowy na zasadzie porozumienia stron. Szczegóły porozumienia w tym zakresie były przedmiotem rozmowy z Panem Bakunem w dniu 04.10.2017. Uzgodniono, że rozwiązanie umowy nastąpi w październiku bieżącego roku. Do tego czasu Pan Paweł Bakun w dalszym ciągu pełni obowiązki dyrektora SPWZOZ, natomiast po rozwiązaniu umowy obowiązki te wykonywać będzie Zastępca Dyrektora- Pani Beata Skobel.
Ponadto informuję, że konkurs na nowego dyrektora szpitala przeprowadzony zostanie w terminie 2 miesięcy od dnia zwolnienia stanowiska przez obecnego dyrektora.


Załączniki - kliknij aby pobrać:
- List
- mail
- Oświadczenie
- List otwarty ??


źródło: Starostwo Powiatowe







Komentarze do artykułu

@anonimowy
2017-10-11 04:44:51
Widzę, że wszyscy mają w dupie kto rządzi byle dobrze rządził.
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Insko dzialka budowlana
 
BALERINKI NA RZEP

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia