Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-02-27 odsłon: 143        
Zagłosuj na świąteczną magię
fot. UM Stargard
Choć okres bożonarodzeniowy już za nami, warto wrócić na chwilę do wspomnień sprzed kilku tygodni. Stargard bierze udział w plebiscycie Świąteczna Magia Miast. To konkurs na najpiękniejszą iluminację świetlną. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 26.02. (środa).

Plebiscyt obejmuje dwie kategorie. Stargard startuje w nim jako miasto niebędące na prawach powiatu. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos, niezależnie od kategorii. To bardzo proste – wystarczy zarejestrować się tutaj, podając adres e-mail. Warto każdego dnia zaglądać na stronę www.fotoportal.markaterytorialna.pl i głosować na nasze miasto. Przy okazji można obejrzeć zdjęcia świątecznych iluminacji i przypomnieć sobie ten wyjątkowy nastrój.Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia nasze miasto ozdabiają tysiące światełek w różnych lokalizacjach. Mieszkańcy zachwycają się choinkami – na Rynku Staromiejskim oraz na rondzie im. S. Pajora. Nie brakuje chętnych do zdjęć z anielskimi skrzydłami albo w saniach św. Mikołaja. W 2019 r. przy Młodzieżowym Domu Kultury stanęła też zupełnie nowa iluminacja – stargardzka gwiazda w towarzystwie stalaktytów.Grafika: Marka Terytorialna
źródło: UM StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2020-03-01 08:16:30
Idzie wiosna. Sądząc po dacie artykułu (2020-02-27 odsłon: 19
Zagłosuj na świąteczną magię ) i zdaniu "Głosowanie trwa do 26.02. (środa)" to chyba ktoś świeżo się obudził z zimowego letargu.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
TREKKING DAMSKI

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia