Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-11-09 odsłon: 301        
Zakończono rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego i honorowego oddawania krwi
fot. Policja Stargard
W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej od 6 do 9 listopada 2017 na terenie KPP w Stargardzie, Zakładu Karnego w Stargardzie oraz Starostwa Powiatowego w Stargardzie prowadzona była rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego przy współpracy z fundację DKMS.
Ponadto dzisiaj została przeprowadzona akcja honorowego oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji "Nasza Krew - Nasza Ojczyzna" pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych Mariusza Błaszczaka.
Celem akcji jest szerzenie idei honorowego krwiodawstwa a także zwrócenie uwagi na osobę funkcjonariusza publicznego dbającego o praworządność, ład, porządek i bezpieczeństwo obywateli RP, który może oraz powinien być kojarzony z niesieniem pomocy i ratowaniem życia ludzkiego.
Łącznie krew oddały 23 osoby, a 17 osób zarejestrowało się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Patronat honorowy nad akcją objął Starosta Stargardzki Pani Iwona Wiśniewska


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułu

admin
2017-11-12 05:43:08
Krwiopijcy, wampiry. ;-)
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dom w Ińsku
 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia