Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: 555 ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-09-21 odsłon: 1222        
Zakupy w supermarketach: jak oszczędzić i kupić produkty wysokiej jakości?
Właściwe kupowanie produktu spożywczego nie oznacza umiejętności wybierania tego najtańszego. Należy również zwrócić uwagę na jego jakość, trwałość, rzeczywistą potrzebę i korzyść z niego płynącą. Ten artykuł zawiera ogólne wskazówki, które pomogą kupującym poczuć się pewniej w labiryncie supermarketów i rynków spożywczych.

Odwiedzaj tanie sklepy


Wszyscy dobrze wiemy, że zakupy w supermarketach najczęściej okazują się bardziej opłacalne, niż kupowanie w małych sklepach osiedlowych. Jeśli zależy Ci na systemowym oszczędzaniu, zalecamy nie robić zakupów codziennie, ale udawać się do większego sklepu raz lub kilka razy w tygodniu. W ten sposób będziesz kupować mniej, a dodatkowo w niższej cenie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego rozwiązania, nie zapominaj jeszcze przed wyjściem z domu zapoznać się z ofertą handlową wybranego sklepu, zwracając szczególną uwagę na zniżki i promocje.
Popularnymi miejscami na zakup produktów cechujących się dobrą jakością są takie znane sieci, jak: Auchan, Carrefour, Kaufland, Lidl i wiele innych. W tych sklepach można znaleźć zarówno bardzo tanie produkty, jak i droższe, wyróżniające się jednak bardzo wysoką jakością, w tym: produkty ekologiczne, towary przeznaczone do prowadzenia gospodarstwa domowego, artykuły bez GMO itd. Najczęściej jednak zapominamy o możliwości oszczędzania w innych sieciach. Na przykład, możesz oszczędzać z akcjami od Netto na towary klasy Premium - o szczegółach przeczytasz na stronie rabato.com/pl/netto.

źródło: artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia