Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-30 odsłon: 1382        
Zawody Bowlingowe o puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów
fot. Policja Stargard
W czwartek odbyły się I Zawody Bowlingowe o puchar Przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa zachodniopomorskiego. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn. Zwycięzcą została reprezentacja Urzędu Miasta Stargard.
W turnieju rozegranym w minionym tygodniu wzięło udział 5 czteroosobowych drużyn, wśród których znalazła się reprezentacja Urzędu Miasta Stargard, Wojewódzkiego Zarządu NSZZP oraz damska i dwie męskie reprezentacje Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Rywalizacja drużyn, która była ciekawym wydarzeniem sportowym stanowiła również doskonałą okazję do popularyzacji i upowszechniania aktywności ruchowej jako formy zdrowego stylu życia i spędzania czasu wolnego, a także integracji środowisk.
Zwycięzcy turnieju to:
I miejsce: Urząd Miasta Stargard,
II miejsce: NSZZP województwa zachodniopomorskiego,
III,IV i V miejsce: KPP w Stargardzie.

Podczas gry w kręgle, która odbyła się w stargardzkiej Kręgielni Rondo wyłoniono również najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę. W tym przypadku po puchar wyszli reprezentanci zwycięskiej drużyny: Pan Jarosław oraz Pani Maja.
Nagrody, upominki, dyplomy oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczyli współorganizatorzy: Przewodniczący NSZZ Policjantów Marian Boguszyński i Jan Podolak, Prezydent Miasta Rafał Zając, Członek Zarządu Powiatu Ireneusz Rogowski oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie kom. Artur Grenda. Na zakończenie wszystkim drużynom pogratulowano wyników i życzono dalszych sukcesów na niwie sportowej, w życiu osobistym i zawodowym.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2017-10-30 20:03:23
kogo to interesuje chyba tylko grajacych.
Oceń post: +4 / -0
admin
2017-10-30 20:48:35
Dobrze jest wiedzieć co się dzieje we wiosce ZST.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2017-10-31 05:18:51
Są tacy co nawet nie wiedzą, że w Stargardzie można pograć w kręgle. A tu proszę jest informacja i nawet napisane gdzie.
Oceń post: +1 / -0
@anonimowy
2017-11-02 12:49:23
w godzinach pracy? też zrobie swoim praconwikom zawody
Oceń post: +2 / -0
@anonimowy
2017-11-22 16:41:00
Nie widzę dziurawej skarpety
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
NIK sznurowany damski

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia