Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-14 odsłon: 741        
Zmiany w zarządzie Błękitnych
fot. KP Błękitni Stargard FB
Informujemy, że w dniu dzisiejszym podczas nadzwyczajnego walnego zebrania członków stowarzyszenia Klubu Piłkarskiego Błękitni Stargard został uzupełniony skład zarządu klubu. Do trzech osób obecnych dotychczas w zarządzie klubu Zbigniewa Niemca (prezes), Jarosława Hajduka i Andrzeja Lemańczyka dołączyły dwie osoby ze stargardzkiego środowiska piłkarskiego. Do zarządu klubu weszli Robert Gajda oraz Krystian Domowicz. Obecnie zarząd klubu Błękitni Stargard liczy pięć osób.
Rozszerzenie składu zarządu wynika z wielu dodatkowych zadań jakie spoczywają na klubie funkcjonującym na szczeblu centralnym oraz coraz szerszej działalności klubu w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Zarówno Robert Gajda jak i Krystian Domowicz są bardzo dobrze znani w stargardzkim środowisku piłkarskim.

Robert Gajda był wieloletnim zawodnikiem klub, praktycznie od zawsze związany z Błękitnymi Stargard. Był wybrany najpopularniejszym zawodnikiem Stargardu i nagrodzony nagrodą prezydenta miasta Stargard. Obecnie po zakończeniu kariery seniorskiej jest trenerem zespołu rezerw. Zawodowo jest związany z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., który jest jednym z głównych sponsorów klubu. W zarządzie będzie odpowiedzialny za sprawy sportowe i koordynację pomiędzy drużynami seniorów, juniorów starszych i drużyny rezerw.

Krystian Domowicz jest również od wielu lat związany z klubem, a także byłym zawodnikiem Błękitnych. Zawodowo jest właścicielem firmy budowlanej REMBUD od kilku lat wspierającej Błękitnych w ramach projektu KLUB 100. W zarządzie będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie środków finansowych z sektora prywatnego, koordynację i rozszerzenie projektu KLUB 100, a w głównej mierze za rozwój grup młodzieżowych funkcjonujących przy Błękitnych Stargard.

źródło: KP Błękitni Stargard FBKomentarze do artykułu

!
!
Mały Kaziu
2017-10-16 13:12:28
Pierwsza liga teraz czeka nas jak nic!!
Oceń post: +0 / -2
@anonimowy
2017-10-18 12:52:06
Po wynikach tego nie widać, nie ma napastników !!!!!
Oceń post: +3 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dom w Ińsku
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia