Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

paliwaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-24 odsłon: 234        
iPhone – dlaczego wydaje się być niezastąpiony?
fot. Marketin9
Kupno nowego telefonu wiąże się często z wyzwaniem, ponieważ każdy chciałby, aby dokonany przez niego wybór modelu okazał się w trakcie użytkowania strzałem w dziesiątkę. Poza wrażeniami estetycznymi warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii podczas zakupu nowego smartfona. Coraz częstszym wyborem w salonach operatorów sieci komórkowych są iPhone`y, choć nadal istnieje grupa osób nieufnych możliwościom tych modeli. Dlaczego zatem telefony te wydają się czasem być niezastąpione?
Centrum Badania Opinii Publicznej przedstawiło w 2017 roku raport z badania dotyczącego użytkowników telefonów komórkowych. Połowa respondentów zadeklarowała, że korzysta wyłącznie ze smartfonów. Około 34% ankietowanych stawia tylko na klasyczne telefony komórkowe, natomiast 9 % stanowią użytkownicy, którzy jednoczenie posługują się i smartfonem, i telefonem w wersji standardowej (źródło: https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2017/K_099_17.PDF). Co ciekawe, z badania przeprowadzonego przez firmę AdMob wynika, że iPhone posiada aktualnie 40% udział na rynku smartfonów. Jednak dane te dotyczą rynku amerykańskiego, a więc koncern Apple posiada przewagę na terenie swojego kraju (źródło: https://komorkomania.pl/21353,iphone-wcale-nie-jest-popularny).Idealny iPhoneDlaczego od kilku lat tak głośno mówi się na rynku telefonów komórkowych właśnie o iPhone`ach? Powodów, dla których konsumenci decydują się coraz częściej na ich zakup, jest naprawdę wiele. Klienci cenią sobie w tych telefonach przede wszystkim długi okres wsparcia aktualizacyjnego. Użytkownicy urządzeń z logo jabłuszka nieczęsto decydują się na zmianę aparatu, ponieważ nawet na starszych modelach mogą korzystać z najnowszych funkcji. Jedną z ostatnich nowości w obszarze funkcjonalności iPhone`ów jest opcja 3D Touch, dzięki której ekran, rozpoznając siłę nacisku, umożliwia szybsze wywołanie wielu funkcji. To intuicyjne rozwiązanie szybko znalazło poparcie wśród użytkowników tych telefonów.Przezorne bezpieczeństwo z korzyściąW ciągu ostatnich 7 lat Polacy wydali na naprawy i wymiany smartfonów ponad 4 miliardy złotych. iPhone`y, podobnie jak i inne telefony, ulegają zniszczeniom takim jak zalanie czy uszkodzenia mechaniczne, można je też utracić w wyniku kradzieży. Warto temu zapobiec, pamiętając już w trakcie zakupu iPhone`a o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Choć na polskim rynku są to jeszcze mało popularne rozwiązania, to na terenie Wielkiej Brytanii firma Gadget Cover oferuje polisy typu iPhone insurance, które stanowią specjalnie dobrane warianty ubezpieczeniowe w zależności od potrzeb i oczekiwań użytkowników telefonów od Apple`a. Oferta firmy dostępna jest pod adresem https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance.Ochrona ubezpieczeniowa jest bardzo ważna, gdyż pozwala nam uniknąć często wysokich kosztów napraw. Niestety nieszczęśliwe wypadki zdarzają się dość często. Aby móc spokojnie cieszyć się użytkowaniem iPhone`a, warto już podczas podpisywania umowy zapoznać się z warunkami obowiązywania polisy.

źródło: Marketin9Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia