Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-10-16 odsłon: 841        
Nowa dyrektor SCK
Joanna Tomczak od 14 października będzie dyrektorem Stargardzkiego Centrum Kultury. Na stanowisko została powołana przez prezydenta Rafała Zająca. Kandydaturę pozytywnie zaopiniowały związki zawodowe działające przy SCK.
Joanna Tomczak ma doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i instytucjami. Przez 8 lat była kierownikiem w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Dzwonowie. Przez 4 lata pracowała w Wydziale Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Stargardzie – również na stanowisku zastępcy dyrektora. Przez ostatnie 2 lata była wicestarostą w Zarządzie Powiatu Stargardzkiego.

Już wiele lat temu współpracowała z SCK, tworząc chociażby ofertę kulturalną placówki, niezbędną do pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Joanna Tomczak ma w tym zakresie duże doświadczenie. Przez 4 lata pracy w UM w Stargardzie ze swoim zespołem brała udział w pozyskaniu ponad 70 000 000 zł wsparcia z różnych źródeł. Sprawność w tym zakresie jest niewątpliwym atutem. Zwłaszcza w obliczu koniecznej modernizacji amfiteatru, którym zarządza SCK.

Joanna Tomczak od samego początku była też zaangażowana w tworzenie Stargardzkiego Centrum Nauki. Jego operatorem już w połowie przyszłego roku będzie właśnie SCK.

Swoją pracą zawodową udowodniła skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem i współpracy z ludźmi z różnych środowisk.
Komentarze do artykułu

@anonimowy
2020-10-21 12:45:06
Ościenne gminy wiejskie decydują o kulturze w mieście. To już widać od kilku lat, poziom artystyczny występujących sięga coraz niżej, ciekawe kiedy sięgnie dna? Gratuluję zaściankowości!
Oceń post: +2 / -0
@anonimowy
2020-10-23 20:04:40
A konkurs był na stanowisko?
Oceń post: +3 / -0
@anonimowy
2020-12-22 09:59:33
konkurs był
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia