Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-09-06 odsłon: 410        
nie-gra miejska
fot. Muzeum Stargard
Zapraszamy do udziału w nie-grze miejskiej „Wolność po mojemu”, zorganizowanej w ramach XXVI Europejskich Dni Dziedzictwa.
Dlaczego nie-gra miejska?

Wydarzenie powstało na kanwie gry miejskiej pt. „Barwy Wolności” zorganizowanej z okazji Święta Niepodległości. We wrześniową niedzielę 2018 roku zaprosimy mieszkańców Stargardu do nie-gry miejskiej, której celem będą ponownie poszukiwania „barw” wolności. Drużyny pięcioosobowe, które mogą składać się z rodzin i znajomych, spotkają się najpierw z nami w Bastei, a później będą miały za zadanie wybrać się na spacer ulicami centrum Stargardu i poszukać przejawów wolności. Będą mogli odpowiedzieć sobie na pytania: Czym jest wolność słowa? Co oznacza w praktyce wolność obywatelska? Gdzie można dostrzec wolność wyznania?

Wynik tych rozważań drużyny przedstawią za pomocą działania artystycznego – pracy plastycznej, wywiadu, filmu, występu lub w innej, dowolnej formie. Później mieszkańcy miasta – za pomocą głosowania – będą mogli ocenić te efekty. Projekt, który zbierze największą ilość głosów, który uznany zostanie najbardziej czytelnym, kreatywnym i ciekawym, zostanie nagrodzony.

Nagrody główne:

I miejsce: planszowa gra rodzinna "Monopoly Warszawa Dwudziestolecie Międzywojenne" + planszowa gra rodzinna "Ale Historia!" + książka "Legendy Pomorza" + voucher do Escape Room: Basteja dla 5 osób

II miejsce: planszowa gra rodzinna "Ale Historia!" + voucher do Escape Room: Basteja dla 5 osób

III miejsce: voucher do Escape Room: Basteja dla 5 osób

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do udziału w grze i konkursie obowiązują wcześniejsze zapisy osobiste lub e-mailowe przez kartę zgłoszeniową dostępną na dole strony. Na zgłoszenia czekamy do 13 września! Na wszelkie pytania odpowiedzą koordynatorki gry: Joanna Fijałkowska - tel. 602396612 lub Patrycja Jakubiak - tel. 915781885.

Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Regulamin
- Karta zgłoszenia


źródło: Muzeum StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-09-07 10:05:41
Dzisiaj o 16 godz na ul. Wyszynskiego można oddać głos na panią Edyte Dominczak, a jutro na ul. Reja.
Oceń post: +4 / -0
admin
2018-09-08 07:35:51
To wybory już dziś?
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2018-09-08 20:45:38
Głos poparcia miodek.
Oceń post: +2 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia