Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Po co ta policja jest? ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-08-24 odsłon: 584        
remont skateparku
fot. UM Stargard
Już niedługo miłośnicy jazdy na deskorolce i rowerze skorzystają z odnowionych i zabezpieczonych urządzeń w Parku Chrobrego. Trwa kompleksowy remont skateparku. Prace powinny się zakończyć już we wrześniu. Do tego czasu trzeba zrobić przerwę w ćwiczeniach w tym miejscu.
W ramach inwestycji na urządzeniach pojawią się silikonowe powłoki ochronne, a uszkodzenia zostaną naprawione. Wzmocniona będzie cała nawierzchnia skateplazy i poszczególne elementy do ćwiczeń. Dodatkowo spody podestów zostaną zabezpieczone przed korozją. Po gruntownym remoncie skatepark będzie bardziej komfortowy. Poprawi się również bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Skatepark w Parku Chrobrego od 11 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród aktywnych stargardzian w różnym wieku. Przyciąga miłośników jazdy na rolkach, rowerze, deskorolce i hulajnodze. Teraz zyska nowy wygląd i funkcjonalność. Wartość prac w tym miejscu to prawie 50 000 zł. Miasto pozyskało na ten cel 19 000 zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2020-09-19 09:51:16
Oceń post: +1 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia