-> Praca -> dam pracę
2017.10.19 00:09:23
Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na st
odsłon: 28 / wejść: 29
netkadra poszukuje pracownikow tlumaczy
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
doskonała znajomość języka polskiego
obsługa komputera (MS Office)
wykształcenie wyższe
gotowość do pracy zdalnej
doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
umowa o pracę
możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.
Cena: 1 zł
Telefon: 134376395

Projekt domu jednorodzinnego