Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacja

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2019.02.19 16:28:12
Dam pracę: Lakiernik przemysłowy / Malarz
odsłon: 13942 / wejść: 115
Lakiernik przemysłowy / Malarz przemysłowy (lub pomocnik). Stała praca w Stargardzie w międzynarodowej firmie. Możliwość rozwoju i w przyszłości delegacji zagranicznych (w razie zainteresowania).
Dla naszego partnera, międzynarodowej firmy FSP Steel Painting Sp. z o.o., poszukujemy Lakierników przemysłowych. Praca polega na przygotowaniu i malowaniu elementów maszyn przemysłowych.

Miejsce pracy: Stargard.

O firmie: FSP Steel Painting Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku przemysłowej obróbki powierzchni.

Zadania:

- Lakierowanie za pomocą pomp hydrodynamicznych

- Lakierowanie za pomocą lakierniczych pistoletów kubkowych

- Przygotowanie powierzchni

- Praca dwuzmianowa (6-14; 14-22)

Oczekujemy:

- Doświadczenie w malowaniu / lakierowaniu przemysłowym

- Uczciwość, odpowiedzialne podejście do pracy

- Szybką gotowość do podjęcia pracy

Oferujemy:

- Stała praca na umowę o pracę

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Dodatki za nadgodziny

- Premia miesięczna i premia roczna

- Karta pracownicza na posiłki w restauracji

- Pracę w Skandynawskiej, Międzynarodowej firmie

- Możliwość rozwoju w Polsce i być może pracy zagranicą

Zainteresowani kandydaci powinni przesłać swoje CV.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu będzie firma FSP Steel Painting Sp. z o.o., z siedzibą w Helsinkach, przy ul. Pięknej 68 00-672 Warszawa. Procesorem Twoich danych osobowych będzie firma Spondeo Consulting Asunmaa Sp.j. z siedzibą przy ul. Truflowej 15 /B11 62-080 w Lusowie. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.
Telefon: Telefon

Budynek w Dobrej

SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt hurtowni budowlanej