-> Praca -> dam pracę
2017.06.26 13:18:48
Księgowy / Księgowa
odsłon: 37 / wejść: 37
W związku z dynamicznym rozwojem Firma REMI TSL poszukuje osób do pracy w charakterze:

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA
(ew. asystent Księgowego / Księgowej)

Opis stanowiska:
- terminowe wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, środki trwałe, inne)
- prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie wyznaczonych kont,
- archiwizacja dokumentów,
- współpraca z innymi działami firmy,

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego (średnie lub wyższe)
- doświadczenia na podobnym stanowisku, atutem będzie znajomość programu Symfonia
- znajomości programów MS Office,
- samodzielności, dokładności, dobrej organizacji pracy
- mile widziana znajomości języka obcego

Oferujemy:
- międzynarodowe środowisko pracy,
- możliwość dalszego kształcenia i szkolenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- rozwój osobisty w oparciu o prace w młodym i dynamicznym zespole

Zgłoszenia wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” prosimy przesyłać na adres: rm@remi-tsl.pl lub kontakt pod numerem telefonu 781400500
Telefon: 781400500

Projekt hurtowni budowlanej