Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

  Str. 1/5   
Stronicuj po
10
20
50
100
Wszystkie
!
!
!
kej
2011-06-25 22:11:36
Od jakiegoś czasu nie oglądam programów informacyjnych w TV. Stwierdziłem, że nie pozwolę sobie robić wody z mózgu. Jak tylko jakaś gadająca gęba zaczyna się wymądrzać robię klik. Nie ważne jaka stacja. Zastanawia mine czy jest wiele takich dziwaków jak ja?
@anonimowy
2011-06-25 22:58:15
Głosu Szczecińskiego nie czytam, nie borę do ręki.
Większego łagarstwa na piśmie świat nie widział!
@anonimowy
2011-06-26 15:41:24
no na pewno nie jesteś jedyny ale jesteś z pewnością w mniejszości. Większość ludzi spędza dużo czasu przed telewizorem. Oglądanie telewizji otumania to fakt. Sam też praktycznie telewizji nie oglądam. Rzadko mi się zdarzy włączyć. No ale o ile samo oglądanie telewizji nie musi otumaniać to wpływ na to ma sposób odbioru informacji przez osobę, która ją ogląda..
@anonimowy
2011-06-26 16:02:18
Wszystko otumania ,internet tez.Robiłeś jakieś badania kto co ogląda???
@anonimowy
2011-06-26 16:49:37
kej jestem przekonany że pisowce jesteś:) im wszystko nie pasuje a media to tuskowe sa cnie?
!
!
!
kej
2011-06-26 18:58:09
Jeśli chodzi o moje przekonania i poglądy to jestem po drugiej stronie barykady w stosunku do PiS. Ale nie o to tu chodzi. Denerwuje mnie sytuacja jaka jest obecnie w stacjach TV niezależnie od tego kto jest ich mocodawcą i jaką mają linię polityczną. Nie da się posłuchać obiektywnych informacji. Zawsze ktoś stara się kogoś oczernić i obśmiać, znależć winnego i osądzić go. Robią to zarówno dziennikarze jak i widzowie dzwoniący do wielu tzw. interaktywnych programów. Brakuje mi głosów ekspertów a tzw. eksperci zapraszani do programów też wypowiadają się stronniczo prezentując czasami zupełne oderwanie od realiów . Na temat wypowiedzi polityków nie będę pisał bo to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości.
2011-06-26 21:41:49
Ha, dlatego od 5 lat nie oglądam telewizji. Ba, nawet oddałam telewizor (chętnych nie brakowało) ;)
!
!
!
kej
2011-06-26 21:51:29
Ja aż taki hardcorowy nie jestem żeby się pozbyć telewizora. Czasami coś się trafi ciekawego. Z reguły niestety jest tak, że siadam, przeklikam wszystkie kanały i wyłączam bo nic nie znajduję. Nawet kanały tzw. popularnonaukowe dają nowości raz na pół roku.
@anonimowy
2011-06-26 22:03:30
Przelacza sie na inny kanał,a nie odrazu pozbywa telewizora.
2011-06-26 22:32:58
Ja również nie oglądam TV. Internet z powodzeniem mi ją zastąpił. Na dodatek mogę sobie wybrać co chcę czytać, słuchać i oglądać. Jako dzieciak dużo czasu spędzałem przed TV nawet do późnych godzin wieczornych, bo takie były czasy i to było jedyne okno na świat. Ale wtedy w telewizji było dużo filmów i seriali, lepszych i gorszych, trochę muzyki. Teraz odbiornik nadaje się tylko jako monitor do konsoli albo większy ekran dla laptopa. Ilość reklam i debilnych proglamów typu talent show i tańczenie-śpiewanie-j*banie jest poprostu nie do zniesienia. Telewizja popadła w autoparodię. Reklamy są, k*rwa, wszędzie. Mam już ich dosyć, więc w różny sposób je bojkotuję. Każdy, sk*rwiel i nowobogacki wsiok chce na tym syfie zarobić. Jak nie w TV to necie, jak nie w necie to, k*rwa, na ulicy, na chodniku, wiadukcie, budynku, na słupie, na d*pie. Te podłe szmaty od marketingu cały czas wymyślają nowe sposoby, żeby przekonać ludzi do zakupu jakiegoś zupełnie niepotrzebnego do szczęścia g*wna. Kosmetyki, kredyty, fastfoody, leki, podstawki pod podstawkę. Aktorzy, których szanowałem sprzedali się do reklam banków i przekonują półbiednych głupków do zadłużania się. Nie będę oglądał telewizji i dawał zarobić sk*rwysynom, którymi gardzę.

Przepraszam za przekleństwa, ale mocne słowa wyrażają emocje.
  Str. 1/5   
Stronicuj po
10
20
50
100
WszystkiePisz jako zalogowany internauta!


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia