Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-12-16 odsłon: 566        
Cashback - wszystko co musisz wiedzieć


Banki w celu pozyskiwania nowych klientów zachęcają ich różnorodnymi usługami i korzyściami, które otrzymają po otworzeniu konta w ich placówce. Jedną z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych jest cashback. Posiadasz karty kredytowe karty kredytowe lub płatnicze i dokonujesz nimi płatności za zakupy i usługi? Cashback może być dla Ciebie świetną usługą! Co to jest cashback? Jak działa ta usługa? I co dokładnie za nią otrzymujemy?

Co to jest cashback?Cashback oznacza zwrot części wydatków, które ponieśliśmy podczas transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej. Niezależnie od tego czy zakupu usługi czy towaru dokonaliśmy w sklepie stacjonarnym, czy też przez internet. Jest to nic innego jak rodzaj promocji bankowej, która ma zachęcić klientów do korzystania z usług banku. Jest to jedna z tych ofert, która nie wymaga podpisywania dodatkowych umów czy dobierania dodatkowych produktów banku, które nie są nam do niczego potrzebne, a wiążą się z dodatkowymi kosztami. Cashback to bardzo łatwe w użytkowaniu rozwiązanie – wystarczy płacić kartą płatniczą, bez zmiany swoich przyzwyczajeń czy preferencji, a w następnym cyklu rozliczeniowym na naszym koncie pojawi się rekompensata za takie działania. Jak działa cashback?Aby skorzystać z programu cashback, musimy być właścicielami karty płatniczej, która będzie pozwalała nam na to, aby otrzymywać zwrot części naszych wydatków. Musimy również spełnić pewne dodatkowe warunki – wyrazić zgodę marketingową, czyli na otrzymywanie reklam od banku. Innym warunkiem może być konieczność wykonania operacji kartą na określoną sumę – np. 150 zł miesięcznie. Banki premiują różnego rodzaju transakcje, np. zwrot możemy otrzymać tylko wtedy, gdy kartą zapłacimy w danym sklepie. To jedna z niedogodności, ponieważ może się okazać, że akurat z tego sklepu nie korzystamy zbyt często. Jakie są korzyści cashbacków?Największą korzyścią, a zarazem zaletą cashbacku, jest możliwość zarabiania przez wydawanie. Za wykonywane transakcje kartą możemy uzyskać punkty lub gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Poza tym cashback często łączy się z bogatą ofertą kart kredytowych. Jeśli korzystamy z nich w prawidłowy sposób i spłacamy należności w terminie – przekładają się na naszą zdolność kredytową, co może być dla nas dodatkowym plusem.
źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia