Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-10-11 odsłon: 551        
Co warto kupić z okazji Black Friday?


Skoro zbliża się Halloween, to niedługo po nim będziemy mieli okazję świętować Black Friday. Wiele osób na długo przed wielkimi wyprzedażami stara się śledzić newsy technologiczne, by w ten wielki dzień móc nabyć komputery, smartfony, konsole i inne gadżety o wiele taniej niż w ciągu całego roku.

Nowinki technologiczne związane z planowanymi premierami na rynku pojawiają się na przestrzeni jesiennych miesięcy bardzo intensywnie. Po wakacyjnym „sezonie ogórkowym”, kiedy to możemy zapomnieć o premierach nowych urządzeń i technologii, każdy news związany z pojawieniem się nowego sprzętu wywołuje burzę i oczekiwanie na promocje i rabaty, by Ci polujący na okazje mogli mieć go w swojej kolekcji.Nowe technologie na wyciągnięcie ręki


Rolex Datejust Replica Szybki rozwój technologii manifestujący się między innymi w coraz bardziej zaawansowanych systemach powoduje, że sztuczna inteligencja przestaje być czymś odległym rodem z filmów science fiction. Black Friday to zatem bardzo dobra okazja, aby nabyć nowinki technologiczne. Kiedy cały świat zamienia się w jedną wielką wyprzedaż — grzech nie skorzystać z okazji. Każdy producent dba o to, by w listopadzie zaprezentować prawdziwe hity swojej oferty, ich ewentualne aktualizacje lub wyposażenie dodatkowe. Na całym świecie sprzedawcy obmyślają strategię, jak zdobyć atencję klientów na ten wyjątkowy czas, który w zasadzie się nie powtarza. Zatem laptopy zyskują dodatkowe kilka GB pamięci operacyjnej lub możliwość dokupienia kamerki (tak przydatnej w ostatnim czasie) lub w przypadku akcesoriów dla graczy — całe zestawy, pozwalające cieszyć się nawet najdłuższą rozgrywką.Black Friday a nauka


W czasie wyprzedaży nie tylko laptopy i konsole cieszą się dużym wzięciem. Również różnego rodzaju roboty stopniowo zyskują sympatię kupujących. Programy dla młodych naukowców dedykowane uczniom szkół, zachęcają ich do tworzenia samodzielnych konstrukcji. Niejednokrotnie różnego rodzaju newsy technologiczne przedstawiały osoby, które nabywając prosty sprzęt, umiały go przystosować do zupełnie innych czynności, niż pierwotnie przewidywano. Zakupione w czasie promocji smartfony mogą być pierwszymi urządzeniami dla młodych filmowców oraz Osób, które zechcą związać swoją przyszłość z fotografią lub mediami społecznościowymi. Dzięki możliwości zakupienia nieco taniej wymarzonego sprzętu, można zaoszczędzić na starcie swojej nowej działalności lub po prostu — pasji.Racjonalne zakupy 


Choćby sklepy kusiły setkami ofert, zawsze zakupując sprzęt dla siebie lub najbliższych, oprócz tego co jest modne i najbardziej niezbędne nam do prowadzenia działalności lub rozwoju zainteresowań, powinniśmy przede wszystkim kierować się zdrowym rozsądkiem. Co prawda gadżety typu smartfony lub tablety rzeczywiście stosunkowo szybko się zużywają, jednak kupowanie ich tylko dlatego, że akurat w danym momencie ktoś obniża ich cenę, nie jest najlepszym motywem zakupowym.Aby nie zasypywać ulubionych sklepów lub sprzedawców zwrotami, trzeba dokładnie przemyśleć, co planujesz kupić w czasie wyprzedaży, a także czy jest Ci to w danym momencie niezbędne. Jeśli już planujesz „zaszaleć”, mimo wszystko rób to z głową. Jedna nieplanowana rzecz to nic, jednak spontaniczna wycieczka lub surfowanie po sklepach z elektroniką, mogą poważnie nadszarpnąć domowy budżet.


Tipy na Black FridayIstnieje kilka porad, które można — i trzeba- wykorzystywać w czasie zakupów.  • Po pierwsze — kupuj tylko to, co wcześniej zaplanowałeś.  • Po drugie — zrób dokładną listę za i przeciw wydatkom na gadżety elektroniczne w danym momencie. To pozwoli Ci na racjonalną ocenę wysokości budżetu na zakupowe szaleństwa.  • Po trzecie — chociaż cały świat szaleje danego dnia na punkcie okazji, a nazwa Black Friday mocno elektryzuje, to nie daj się namówić na zakup czegoś, co widzisz po raz pierwszy na własne oczy, a cena danej rzeczy przekracza trzycyfrową kwotę. Prawdopodobieństwo, że będziesz z różnych przyczyn żałował zakupu, jest bardzo duże.

Mamy nadzieję, że dzięki nam zakupy w czasie wyprzedaży — czy to stacjonarnych, czy internetowych- będą znacznie bardziej przemyślane. Chcąc zaoszczędzić na zakupach, możemy rzeczywiście wydawać mniej pieniędzy tylko wtedy, gdy działamy według wcześniej określonego planu. Żadnych odstępstw od normy ani ulegania gwałtownym, aczkolwiek drogim pokusom! Nie chcemy w końcu przeżywać ponownie przerażenia ze święta Halloween, zaglądając do swojego portfela.Aby racjonalnie kupować w czasie Black Friday, należy także odpowiednio wcześniej monitorować ceny towaru, który chcemy zakupić. Wówczas nie dajemy się wciągnąć w działanie mające na celu podwyższanie ceny tuż przed wyprzedażą, by dany towar kosztował w efekcie tyle, ile przed zabiegiem podniesienia ceny. To dość często spotykana praktyka, której nie pochwalają konsumenci.Podobny stosunek konsumentów daje się odczuć, gdy czytają oni regulaminy zakupów w czasie promocji w danym sklepie. Czasem zdarza się, że towaru kupionego po przecenie nie można zwrócić lub wymienić na rzecz w podobnej kwocie. Zanim zatem oddasz się zakupowemu szaleństwu, najpierw dokładnie przeczytaj, co możesz zrobić, jeśli zakupiony towar z różnych powodów nie spełni Twoich oczekiwań.
źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia