Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-08-30 odsłon: 547        
Czym różni się narożnik rozkładany od kanapy z funkcją spania?


Coraz więcej z nas szuka rozwiązań do naszych wnętrz, które pozwalają na oszczędność miejsca. Mała powierzchnia czy chęć osiągnięcia dużej przestrzeni w naszych domach i mieszkaniach sprawia, że niejednokrotnie rezygnujemy ze standardowych łóżek z ramami. W zamian wybieramy narożniki rozkładane bądź kanapy z funkcją spania. Czym różnią się od siebie te dwa modele mebli? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!
Kanapa z funkcją spania- design idący w parze doskonałą funkcjonalnością
Kanapy z funkcją spania podbiły serca szerokiego grona użytkowników. Nie dość, że złożone przepięknie się prezentują, będąc jedną z najbardziej okazałych ozdób tworzonych aranżacji, to po rozłożeniu stanowią perfekcyjną gwarancję najwyższej jakości snu. Kanapa z funkcją spania wyposażona jest w drewniany, solidny stelaż, wykonany z elastycznego drewna, który sprawia, że śpimy na rozkładanej kanapie identycznie jak na klasycznym łóżku. Najwyższej klasy sprężyny kieszeniowe, pianka wysokoelastyczna HR czy elastyczne listwy sprężynujące sprawiają, że sen na kanapie z funkcją spania spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Co więcej, kanapy są bardzo proste w rozkładaniu- wystarczą dwa ruchy, by cieszyć się wygodnym łóżkiem do spania. Także długość oraz szerokość powierzchni spania, którą gwarantuje stelaż kanapy, jest zupełnie wystarczający dla dwóch osób- standardowe wymiary to 140 x 200 cm.

Rozkładany narożnik


Kanapa z funkcją spania to nie jedyne dostępne rozwiązanie, które pozwoli nam na oszczędność miejsca. Kolejnym modelem jest rozkładany narożnik do salonu. W dzień narożnik gwarantuje nam sporo miejsca do wspólnego spędzenia czasu, odpoczynku czy gier. Na noc zamienia się dużą powierzchnię do spania. W przeciwieństwie do kanapy z funkcją spania nie posiada on klasycznego, drewnianego stelaża. To jednak nie przeszkadza w osiągnięciu maksymalnego komfortu- jedna, rozsuwana część, połączona z zagłówkiem, pozwala na stworzenie niezwykle wygodnego łóżka. Co więcej, narożniki rozkładane zazwyczaj charakteryzują się większą powierzchnią do spania. Standardowe modele posiadają wymiary 200 x 210 cm. Co jest dodatkowym atutem narożnika, posiada on pojemny schowek, który może służyć np. jako miejsce do przechowywania pościeli. Co więcej, dla użytkowników o szczególnych potrzebach, dostępne są modele narożników, które wyposażone zostały w aż dwa pojemniki na pościel, a powierzchnia dedykowana dla komfortowego snu wynosi 133 x 256 cm, dzięki czemu nawet sporych rozmiarów rodzina będzie mogła spać w komfortowych warunkach.

Postaw na unikalny design doskonale dopasowany do aranżacji Twoich wnętrz


Bez znaczenia, czy zdecydujemy się na wybór rozkładanego narożnika, czy też kanapy z funkcją spania- każdy z tych modeli mebli dostępny jest w szerokiej, różnorodnej gamie kolorów, różnorodnych tkanin obiciowych oraz ozdób, dzięki czemu nasz wypoczynek będzie jednym z najbardziej efektywnych elementów wyposażenia naszych wnętrz. Wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań. Kanapy i narożniki, które stwarzają dla nas komfortowe warunki do snu, za dnia służą nam jako doskonały wypoczynek, który niejednokrotnie przyjmuje gości, znajdując się w najbardziej reprezentatywnych pomieszczeniach naszych domów czy mieszkań. Nic więc dziwnego, że musi on doskonale korespondować z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz.

Wybierz rozkładany narożnik bądź kanapę z funkcją spania, i ciesz się komfortowymi warunkami do odpoczynku, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia