Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2024-01-22 odsłon: 905        
Dwutygodniowe soczewki kontaktowe? - wartościowe informacje


Kiedy masz już dość swoich okularów korekcyjnych, postaw na soczewki kontaktowe znane ze swojego komfortowego użytkowania. Wśród dostępnych na rynku rodzajów soczewek wyróżnia się soczewki jednodniowe, soczewki tygodniowe,  soczewki miesięczne, kwartalne i roczne. Wśród soczewek kontaktowych największą popularnością cieszą się dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Sprawdźmy, w czym tkwi ich fenomen.


Rolą soczewek kontaktowych jest korygowanie daleko i krótkowzroczności, starczowzroczności i astygmatyzmu. Sięgając po modele kosmetyczne można w prosty sposób zmienić kolor swoich oczu. Jak się okazuje, spośród wielu wariantów, to dwutygodniowe soczewki cieszą się największą popularnością użytkowników.

Czym są soczewki dwutygodniowe?


Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj soczewek kontaktowych dostępny w dziennym lub przedłużonym trybie noszenia należy wymieniać co 2 tygodnie. W dziennym trybie noszenia należy je ściągać przed snem przechowując w specjalnym pudełku z płynem dezynfekcyjnym, z kolei w trybie przedłużonym nie trzeba zdejmować ich przed snem, co skraca ich żywotność do 2 tygodni.


Dla kogo soczewki kontaktowe dwutygodniowe?


Soczewki dwutygodniowe mogą nosić zarówno astygmatycy jak i osoby borykające się z krótko i dalekowzrocznością, czyli wszyscy ci, którzy na co dzień noszą klasyczne okulary korekcyjne. Soczewki kontaktowe dwutygodniowe zalecane są zwłaszcza osobom aktywnym lub wyczynowo trenującym sport. Wygoda noszenia soczewek dwutygodniowych sprawia, że nie muszą oni rezygnować z ulubionych aktywności. Soczewki dwutygodniowe zapewniają właściwą korekcję wad wzroku gwarantując przy tym komfort i bezpieczeństwo użytkowania.


Szkła dwutygodniowe - zalety


Ogromną zaletą soczewek dwutygodniowych jest ich budowa składająca się z silikonowo-hydrożelowych materiałów gwarantujących komfort użytkowania i niewyczuwalność stosowania. Dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie, ten rodzaj soczewek stanowi doskonałą alternatywę dla okularów korekcyjnych, gdyż można je stosować na m.in. siłowni, basenie, bieżni.


Soczewki dwutygodniowe - sklep online


Oferta soczewek dwutygodniowych dostępna na polskim rynku oferuje produkty, które wyróżnia:  • najwyższa jakość - komfortowe, niewyczuwalne

  • filtrowanie światła- do oka dociera optymalna ilość światła

  • filtr UV - blokują szkodliwe promieniowanie

  • ochrona - zapewniają prawidłowe widzenie kierowcom i osobom pracującym przy komputerach

  • stabilność - pozostają na miejscu nawet przy gwałtownych ruchach głowy

  • atrakcyjna cena - pomimo swojej popularności, produkty te są dostępne w naprawdę przystępnych cenach


Cenione przez wszystkich dwutygodniowe szkła kontaktowe to komfort noszenia w najlepszym wydaniu. Już dziś zamów swoją parę na soczewki dwutygodniowe - www.kontaktowe.pl i zobacz różnicę!


Sklep z soczewkami kontaktowe.pl


Adres firmy:
Salony Optyczne Online sp. z o.o.
Jaworowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie


Telefony:
+48 801 103 206
+48 76 870 32 20
+48 502 304 150Strona WWW: https://www.kontaktowe.pl/źródło: art. sponsorowanyKomentarze do artykułu

@Lukasz
2024-02-27 10:18:53
Dzień dobry. Jesteśmy nowoczesnym biurem księgowym. Mamy fajne promocje dla nowych klientów. Czy mogę przesłac ofertę ?
Oceń post: +0 / -0
@Lukasz
2024-03-04 14:38:41
Dzień dobry. Skutecznie pozyskuję klientów dla firm. Aktualnie pracuje ze mna 51 przedsiębiorstw. Robię to za pomoca kampani marketingowych na Facebooku. Dodatkowo posiadam autorski program do rozsylania ofert poprzez formularza na stronach WWW. Czy macie Panstwo wolne moce przerobowe i potrzebujecie nowych klientow? Czy mogę podeslać ofertę?
Oceń post: +0 / -0
@Lukasz
2024-03-19 11:53:47
Bezpłatne szkolenie online dla MŚP - Jak kontrolować swoje finanse, żeby pracować mniej i zarabiać więcej!

Już w czwartek, 4 kwietnia o godz. 10.00 poprowadzimy bezpłatne szkolenie dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą zacząć kontrolować finanse firmowe, tak by zarabiać więcej, a jednocześnie pracować mniej i uwolnić czas na własne pasje lub na spędzanie go z bliskimi.

Jeśli interesuje Cię ten temat, odpisz na wiadomość, a prześlemy link do zapisu na webinar.
Oceń post: +0 / -0
@Joanna
2024-03-27 12:32:46
Dzień dobry. Mamy świetne promocje na usługi księgowe. Czy możemy podesłać ofertę ?
Oceń post: +0 / -0
@Łukasz
2024-04-09 11:42:18
Współpracuję już z 56 firmami dla których pozyskuję nowych klientów poprzez kampanie na Facebooku. W ramach współpracy również za darmo tworzę stronę na Facebooku jeżeli takiej nie posiadasz. Umowy ze mna sa miesięczne i w każdej chwili możesz ja wypowiedzieć. Czy mogę przesłać ofertę ?
Oceń post: +0 / -0
@Zbigniew
2024-04-19 11:05:59
Zastanawiasz się nad zmianą swojej działalności na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? ?. Szukasz doradcy podatkowego do prowadzenia firmy? Rejestrujemy, rozliczamy i doradzamy. Czy mogę przesłać Ci ofertę?
Oceń post: +0 / -0
@Arnold
2024-05-06 13:01:08
Hi,

We are a provider of premium databases for companies.

I want to know if you need any sort of data for your business?

Please respond to this email and let us know what you are looking for.

Regards
Johan
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia