Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2024-03-01 odsłon: 455        
Jakie biuro rachunkowe w Stargardzie?


Stargard to miasto w którym prowadzi działalność wiele podmiotów gospodarczych. W związku z tym jest spore zainteresowanie firm usługami księgowymi, doradztwem podatkowym i innymi usługami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej. Podmioty gospodarcze mają do wyboru wiele lokalnych biur rachunkowych.

Czym kierować się w wyborze odpowiedniego biura rachunkowego w Stargardzie


Szukając solidnego partnera do spraw finansowych, warto zastanowić się nad wyborem biura rachunkowego, które zapewni kompleksowe wsparcie oraz profesjonalne doradztwo. W Stargardzie na szczególną uwagę zasługuje Biuro Rachunkowe Stargard AD, które od lat cieszy się zaufaniem klientów. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu skoncentrowanie się na kluczowych obszarach działalności firmy jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na outsourcing księgowy, aby skutecznie zarządzać swoimi finansami i skoncentrować się na rozwoju swojej działalności.


Firma świadczy usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz obsługę kadrowo-płacową. Wyróżnia ją profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Wśród wielu świadczonych usług można wyróżnić prowadzenie następujących form rozliczeń i pomocy:


  • Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

  • Ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych

  • Karta Podatkowa

  • Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych (pełna księgowość)

  • Pomoc w założeniu firmy

  • Zakładanie spółek prawa handlowego

  • Rozliczanie podatku VAT

  • Rozliczenia roczne PIT

  • Kompleksowa obsługa podatkowa w zakresie wynajmu nieruchomości

  • Samozatrudnienie (B2B)


Warto podkreślić, że Biuro Rachunkowe AD działa z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy detal w prowadzeniu księgowości. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich sprawy finansowe są w dobrych rękach.

Kompetencje właściciela biura potwierdzają jego liczne kwalifikacje, edukacja, stażei i kursy:


Artur Dmitruk jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, ze specjalnością w Rachunkowości, ukończył trzyletnie Zaoczne Studa Doktoranckie z Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim. Ponadto jest absolwentem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2005 roku, z zakresu „Prawa Podatkowego Unii Europejskiej,  pracownikiem naukowym i wykładowcą Prawa Podatkowego, Gospodarczego i Finansowego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie w latach 2000-2008. Dodatkowo brał udział w licznych kursach i stażach w zakresie podatków w kraju i za granicą. Doskonalił wiedzę podatkową poprzez udział w seminariach w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Francji, Litwie, Łotwie i Estonii.Doradca podatkowy w Stargardzie


W Biurze Podatkowym AD pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów, w tym doświadczony doradca podatkowy. Właściciel firmy - Biuro Rachunkowe AD Stargard posiada odpowiedni wpis z numerem w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.


Służy kompleksowym wsparciem w kwestiach związanych z podatkami, pomagając klientom w optymalizacji podatkowej oraz w rozwiązywaniu wszelkich problemów z fiskusem.


Artur Dmitruk jako doradca podatkowy posiada nie tylko bogate teoretyczne przygotowanie, ale także praktyczne doświadczenie z zakresu rachunkowości, finansów, przepisów podatkowych oraz prowadzenia sporów z organami administracji skarbowej. Dysponując stosownymi uprawnieniami i wiedzą zdobytą w trakcie swojej kariery zawodowej, postanowił pomóc przedsiębiorcom na różnych etapach rozwoju ich działalności. Pomoże zrozumieć skomplikowane przepisy podatkowe i doradzi jak dostosować się do nich i zoptymalizować koszty podatkowe.


Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera, które zapewni kompleksowe wsparcie oraz profesjonalne doradztwo w zakresie księgowości, podatków oraz obsługi kadrowo-płacowej, to biuro Artura Dmitruka z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia