Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-01-28 odsłon: 542        
Licytacja MDK na rzecz taty Magdy
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie dziś wstrzymuje wszystkie posty na fb.com/mdkstargard do następnego tygodnia bo mamy bardzo ważną akcję!

Paweł Pawelec, 42 lata, stargardzianin. Tata Magdy choruje na nowotwór złośliwy miedniczki nerkowej. Ponieważ Magda jest uczestniczką zajęć MDK i uczennicą Mistrza Ryszarda Balonia a także reprezentowała Stargard w konkursach graficznych we Włoszech, sam Mistrz postanowił wystawić na licytację swoje dwa wielkie dzieła.


Jak licytować? Licytujemy w komentarzach pod daną grafiką. Ważne, aby licytować tylko na profilu MDK a nie w udostępnionych postach. Licytacja trwa do środy. Grafika zostanie przekazana darczyńcy gdy ten okaże dowód wpłaty dla Pawła na konto Fundacji Się Pomaga siepomaga.pl/pawel-pawelec Rozpoczynamy i nie tracimy nadziei! Pomóżmy wspólnie Panu Pawłowi!Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji na naszym profilu https://www.facebook.com/mdkstargardźródło: MDKKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia