Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-11-18 odsłon: 545        
Nowa policjantka w stargardzkiej komendzie
fot. KPP w Stargardzie
Dzisiaj w sali konferencyjnej stargardzkiej policji odbyło się uroczyste ślubowanie wstępującej w nasze szeregi nowo przyjętej policjantki. Dzisiejszy dzień był dla niej początkiem niezwykłej policyjnej misji, podczas której nawet z narażeniem życia poświęcać się będzie społeczeństwu.


Podczas dzisiejszej skromnej z uwagi na pandemię uroczystości słowa powitania do nowo przyjętej funkcjonariuszki skierował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie nadkom. Sławomir Wasilewski gratulując wyboru zawodu, który świadczy o determinacji do niesienia pomocy innym. Życząc sukcesów, a także spokojnej i bezpiecznej służby dodał również, że to droga bardzo wymagająca ale zarazem dająca wiele satysfakcji.

Przed funkcjonariuszką kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu której policjantka rozpocznie służbę w naszej jednostce, gdzie będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Zachęcamy do składania podań. Szukamy młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami.

http://www.stargard.policja.gov.pl.


źródło: KPP w StargardzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia