Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-02-11 odsłon: 709        
Park&Ride – dzieje się
Choć warunki atmosferyczne utrudniają roboty, niezależnie od pogody cały czas inwestycja Park&Ride posuwa się naprzód. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już tej jesieni zaparkujemy tam nasze auta, przejdziemy po nowym chodniku i przejedziemy po kolejnej ścieżce rowerowej.
Na terenie przy ul. Barnima i na samej drodze trwają roboty ziemne. Montowana jest również instalacja elektryczna w nowym budynku socjalno-usługowym, który w najbliższym czasie zostanie otynkowany. Dużo pracy wymaga również instalacja wodociągowa. W ul. Barnima budowana jest głęboka kanalizacja. Wykopy sięgają tam nawet 7 m. Wartość wszystkich prac to około 20 000 000 zł.

Jeszcze w tym roku na Park&Ride zaparkuje 300 samochodów osobowych. Będą również zatoki dla autokarów i zadaszone stojaki na rowery oraz budynek socjalno-usługowy. Całość zostanie ogrodzona. W ramach tej dużej inwestycji przebudowywana jest też cała ul. Barnima. Po modernizacji jezdnia będzie szersza, a piesi skorzystają z nowego, wygodnego chodnika. Rowerzyści przejadą tam po kolejnej ścieżce, która połączy Zintegrowane Centrum Przesiadkowe z trasą dla cyklistów przy ul. Spokojnej. Całą inwestycję uzupełni odpowiednie oświetlenie.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia