Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-01-17 odsłon: 558        
SCN FILARY - ulubiona inwestycja w Polsce!
fot. SCN FILARY
Konkurs “Inwestycja z Perspektywą”, zorganizowany przez Polską Agencję Prasową, miał na celu wyłonienie najlepszego projektu zrealizowanego ze wsparciem Funduszy Unijnych w minionym roku. Wzięło w nim udział aż 160 inwestycji z całego kraju. Ich skala i charakter były bardzo różne: od niewielkich, lokalnych działań do gigantycznych realizacji wartych setki milionów złotych. Miarą sukcesu projektu miała być ilość oddanych na niego, za pośrednictwem systemu internetowego, głosów.Rywalizacja wzbudziła duże emocje i ogromne zaangażowanie wokół wielu regionalnych przedsięwzięć. Sympatycy Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY podjęli rękawicę i wspólnymi siłami, zebrawszy aż 24 400 głosy, doprowadzili je na szczyt podium.

• Jesteśmy naprawdę bardzo dumni i szczęśliwi - wyznaje Kierownik SCN, Ernest Warych - Myślę, że ta nagroda pokazuje, jak bardzo tego typu realizacje są potrzebne. Tworzenie przestrzeni przyjaznych ludziom, zachęcających do poznawania świata, przełamujących schematyczność szkolnej edukacji - nasz projekt nie był jedynym, za którym stoi taka misja i bardzo nas to cieszy. To wyróżnienie pokazuje też, że Stargard i jego mieszkańcy są otwarci, zaangażowani lokalnie, entuzjastyczni wobec zmian. W takich warunkach aż chce się pracować!

Co oznacza ta nagroda? Przede wszystkim zwrócenie uwagi całej Polski na FILARY - i to nie tylko symbolicznie. Polska Agencja Prasowa zrealizuje w zwycięskiej instytucji promujący ją film. Poza tym sami laureaci zamierzają uczcić zwycięstwo i podziękować wspierającym za głosy: kierownictwo SCN zapowiedziało, że jeśli wygra, urządzi darmowy Dzień Otwarty.

• Nie mamy jeszcze daty i szczegółów co do tego wydarzenia, ale zamierzamy przygotować coś wyjątkowego - zapowiada Joanna Cupak, Zastępczyni Kierownika FILARÓW - Spodziewamy się naprawdę dużego zainteresowania, szczególnie, że nie będzie to tylko zwykłe zwiedzanie. Zachęcamy, żeby śledzić nasze social media, gdzie będziemy informować o naszych dalszych planach!

Kandydatura Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY została zgłoszona przez Gminę Miasto Stargard. Projekt „Rewitalizacja budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 21 w Stargardzie –Stargardzkie Centrum Nauki” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Wnioskodawcą projektu jest Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., a partnerami Gmina Miasto Stargard oraz Stargardzkie Centrum Kultury.źródło: Małgorzata Kowcun, SCN FILARYKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia