Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-11-16 odsłon: 546        
Są mieszkania do remontu
Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego do poniedziałku (15.11.) przyjmuje kolejne wnioski o lokale do samodzielnego remontu. To rozwiązanie, dzięki któremu osoby czekające na mieszkanie komunalne mają możliwość szybszego wynajmu. Do dyspozycji są lokale o różnej powierzchni i w różnych lokalizacjach.


Wnioski trzeba złożyć w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a. Wykaz takich mieszkań jest tutaj, ale także w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach STBS – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a. W razie pytań można też dzwonić pod nr tel. 91 819 22 92.

Lokale do samodzielnego remontu znajdują się w różnych częściach Stargardu. Każde mieszkanie ma inny zakres prac do wykonania. Szacowane koszty zaczynają się już od około 11 000 zł. Przed złożeniem wniosku można umówić się na oglądanie takiego lokalu. Wystarczy zadzwonić – tel. 91 819 22 92.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia